VI edycja akcji „Tesco dla szkół” rozpoczęta

15/02/08

Szanowni Państwo, mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w VI edycji akcji „Tesco dla szkół”. Rozpocznie się ona 15 lutego 2008 r. „Tesco dla szkół” to jeden z największych w Polsce programów inwestycji w edukację dzieci i młodzieży, skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych i średnich.

Program polega na tym, że Klienci Tesco oddają punkty na ulubione szkoły, by w ten sposób zapewnić im doskonały sprzęt komputerowy, sportowy, do nauki języków obcych oraz inne pomoce edukacyjne. W ciągu 5 lat trwania programu wyposażyliśmy ponad 4 tysiące szkół, przekazując im nagrody o wartości 6,5 miliona złotych.

Warto wspomnieć, że popularność akcji „Tesco dla szkół” rośnie z roku na rok, czego doskonałym potwierdzeniem jest fakt, że w ubiegłej edycji co druga szkoła w kraju wzięła w niej udział! W tym roku zasięg akcji wzrasta czterokrotnie (dzięki kilkuset już sklepom Tesco w Polsce), co z pewnością da ogromnej liczbie szkół możliwość uzyskania wspaniałych nagród.

W tym roku wprowadziliśmy wiele nowości, m.in. pracownię do nauki języków obcych, szkolenia z pierwszej pomocy PCK, sprzęt nagłaśniający i prezentacyjny.

Zobacz szczegóły ›

Prosimy wypełniać kupony wpisując adres naszej szkoły:

Zespół Szkół Miejskich nr1

ul.Sienkiewicza 2

34-730 Mszana Dolna

 

Oto przykładowy wzór kuponu.

 

 

 

powrót